→My life←

!!! H.A.T.A.B.L.E. !!!

30. května 2008 v 20:32 | Barqpunka
HATE ME!!!..
Nenáviďte Mě, Zavrhujte Mě, Házejte na Mě kameny... Dělejte si co chcete.. Celej svět je mi u prdele, a mám chuť na chvíli vypnout a na všechno zapomenout.. Lehnout pod zem, a tam přespat svojí smrt..
Jsem KRÁVA, největší jakou znáte.. Nejsem sama, kdo si to myslí x(((...

Ahoooj x)... Náladka už trochu lepší x))... Sem upe uřícená, ale spokojená xD x)

30. května 2008 v 18:05 | Barqpunka
Čautééé x).. Teďka asi jenom krátce x).. Dneek byl hrozně na pohodu den x)... A myslim, že tohle už je aspon trošku vyřešený.. A nebo aspon lepší x)... No ve škole jsme nosili nějaký nádobí místo frájiny xDD.. A na tévéčku to běhání v písku bylo fakt vyčerpávající xDDD.. Noo.. A málo sme na sebe s Loo dělali vočka xDD... Pak zase nějakej chytrej áčák měl něco proti mejm botám xDD... A Psychů na mě řval, že jsem kráva.. Aspon mi potvrdil mojí domněnku xDD.. Díky Ti Psychů.. xDD.. Aaa.. Po škole na tenísek, Čau Ferdo!! xDD... Ftipný.. xDD. Na tenise sem hrála s malým Honzou.. Aaa abyste věděli tak jsem ho porazila 6:3 a v supertiebreaku 10:3.. xDD.. Noo sem pstě machr.. xDD.. A s Klaudí sme byli pak upe uřícený nejvíc.. Jak se na nás všechno lepilo.. A nejlepší byla Klaudí, jak na mě mluvila ve sprše a já tam vůbec nebyla xDD.. A asi pul hodiny sme tam hledaly jejího psa.. xDD.. A porovnávaly jsme Jirku s Mirkem.. xDD.. Pak Klaudí si malovala očka, a já z ní fakt nemohla jak tam měla ty dvě tečky jak brouček xDD.. A ona pak jela na rande a já domu.. xDD.. A ten kluk je celkem hezkej a chodí s náma do školy xDD.. x)...
Pstě dneska mnohem leeepší náladka x))..
Zatim Paaa x).. možná ještě se tu stavím x))

...Raději mě nenáviďte za to, jaká jsem, než aby jste mě milovali za to, jaká nejsem...

29. května 2008 v 13:16 | Barqpunka
A H O J Lásky moje x)... Jak se vám daří? Mě naprosto neuvěřitelně hrozně... Fakt šílenství... Pstě, polovina třídy mě nenávidí kvůli jednomu klukovi.. Se kterým jsme jenom kamarádim, a navíc je to mezi náma teďka taky trošku zamotaný.. Bohužel.. Přijde mi, že teprve s Ním, jsem se dozvěděla jaká fakticky jsem.. Nebo né dozvěděla já, ale spíš všichni ostatní.. Nebo je to naopak? S Ním jsem jiná než normálně?.. Nejsem to já?... S Ním přišly ty nejhorší obavy, i největší srandy.. Za ten jeden týden mi tohle stálo, a ikdyž On možná nechce abych se ho zastávala, tak mě na Něm záleží víc, než na O+V+P+R dohromady... Ať si na mě jsou naštvaný, ať si mě nenáviděj... Mě by místo nich stačil On... Jenomže.. Je to s náma fakt nějaký divný.. Přechodný kámoši, jak by řekl On.. A.. Ani to vpodstatě nemůžu nikomu řikat, ptže bych s tim musela vyzradit jiný věci, který se nesmí nikdo dozvědět.. x(.. já Ho nechci takhle zbytečně ztratit x((...
Do toho mi dneska odletěla sestřička.. x(.. Ráno když jsme se loučily, tak mi fakt ukápla slza x(..
A když už jsem u toho pláče.. Pláču teďka poslední dobou docela často.. Dolehl na mě celej můj život.. x(.. Ani nemám nějaký hlavní důvody plakat.. Pstě pláču.. A pláču.. A pláču.. A nevím proč..
Nemám náladu se smát.. Fakt ne..
Kašlu na celej svět a jsem nepřijemná a mám potřebu se s někym hádat.. x(.. Jsem pstě kráva.... x( bohužel.. x(...
Tak zatim papaa x).. Mějte aspon tak dobře jako já(Hmm dobrej ftip x( )
Vaše Barqpunka x)...

Ahojky, Jsem tu z5 po supr Fotovíkendu s SpB!!! x)

25. května 2008 v 20:38 | Barqpunka
Ahojkyyy x).. Tak už sem zase zpět z Fotovíkendu.. x).. Bylo to tam naprosto D.O.K.O.N.A.L.Ý. !!! x).. Klidně bych tam byla mnooohem dýl.. Naučila sem se fotit makro!! xDD..
Focení je upe ůžaa x).. Je v tom fakt něco.. Specifickýho.. A ta radost když se vám povede vyfotit miniaturního broučka x).. To je pstě krásný x)...
nebojteee x).. Určo vám sem nějaký ty moje fotky hodim x).. Ale asi jen ty aspoň trochu povedený xDD x)...
Jinaaak x).. Na fotovíkendu byli zase ty neeej lidi.. Samo Sweetness.Foxy ... A.. Zrovna dneska sme s Foxy přemejšleli jak se ty lidi v SpB měněj.. Jako např.: Toník, Adam,Bari,Tomík... Jenže.. Někdo k lepšímu někdo k horšímu.. Z Adama je hroznej frajer a tak.. Toník to samý.. Ale Barinku a Tomíka mám zase čím dál tím víc ráda x).. Ale.. tk už to bejvá x(.. x)..
Chčijem na ně, Shoda!Náhod!!!, Frgyho Mišáček, Chodící Makro, Růžovej tank a milion dalších krásnejch chvilek!!!
Miluju Vás SpB!!! x)

12.-16.5.║Nejlepší tejden v životě!!.. Never Forget! x)

16. května 2008 v 20:58 | Barqpunka
Ahooooj.. x).. Rakeťáci už jsou zase tady.. A zmaří vám všechny vaše snahy! ..Jessie.. James.. Miaaaau xDxD... Nechápete? Newadí!! x) xDxD.. Heleee.. Nebudu vám popisovat co přesně se dělo tenhle tejden.. Jen vám sdělim, že to bylo naprosto dokonalý!!.. A tedka něco o lidech se kterejma sem se tam trochu víc seznámila.. x) !! x)
Jirka: ...Hrozně moc dobrej kámoš.. I přes to věčný konstatování xD.. Hrozně moc mi pomoh když sem si připadala naprosto na dně.. Jestli sem ti chvilku byla na obtíž tak promin.. Ae já wim, že ty nemáš rád když se ti furt omlouvám xD.. Dík za tu stovku, ale furt z toho mám trochu blbej pocit x( xD.. Jinaak.. Je to prostě hroozně vpoho kluk, možná trochu hajzl ale zas tak dobře ho neznám.. Supr si spolu pokecáme, a at si o nás každej řiká co chce žejo..? ... Už i prof.s si o nás mysleli, že spolu něco máme, ale to fakt neni pravda. xP.. Za všechno ti moc děkuju, za to že mi tak věříš.. A ve čtvrtek si mi moc moc moc pomoh, a za to ti děkuju!!! x)
Dominik: Hrozně fajne kámis.. Prostě kupte 14% chipsy a nemějte kecy xD.. Noo a malý mrkvátka se taky povedly xDxD.. Je hrozně ftipnej, ale nedůvěřuju mu ještě tolik jako Jirkovi.. Doufám, že naše kamaráctví timhle týdnem nekončí!!.. x).. Těšim se, až se zase potkáme!! x)
David: Nejvíc magor, nejvíc hustej, nejvíc ftipan, nejvíc všechno!! xD... Svět se točí a voda frut teče sem a tam xD.. Vybafne na tebe pudink.. xDxD.. Nejvíc hlášky.. A na tom zámku sem z tebe měla nekonečnej výtlem! xD.. A věříš v chleba? xD.. No byl trochu kyselej ale to newa xD.. Jak sem si o tobě myslela že seš tupeček, tak se z tebe vyklubal upe nejvíc ftipan!!.. x).. Dik za namožený břicho! xD
Bára: ...Noo měla si na mě trochu moc velký štěstí na tý deptající lavičce to je fakt xD.. Ale si hrozně moc v pohodě xDx)).. A sem fakt ráda že sem tě poznala(aspon trochu).. Aspon už vim, co si mám o tobě myslet x)
Týna: ..joojoo. x).. Ta mě aspon trochu infočila o tý situacioně u nich.. Za to dík.. A chytat kapky v Macoše do pusy byl faaakt supris nápad xD.. Až na to že sem chytla jednu xDxD.. Ale stejně dík za všechno.. xD x))
Ostatní holky: Dřív sem si o vás nemyslela nic moc dobrýho, a myslim, že ani vy o mě.. Ale tedka se všechno změnilo... Ste fakt moc moc moc moc moc v pohodě, a snad spolu zase někdy někam pojedem!!! x)
Mám vás všechny moc moc moc moc ráda!!! x)
Dík za ten suprrrr tejden!!! x) <33

Jeudi,vendredi,samedi,dimanche a ještě další semain x)

7. května 2008 v 21:43 | *Barinka*
Ahoooj x).. Helee.. tk.. já asi tedka nebudu moc přidávat články, ptže nebudu mít moc času!! x) Taak.. Vám píšu co budu dělat x)
Čtvrtek: ...V 9h. odjíždíme na chalupu.. Vracím se večer x)
Pátek: Máme ve škole poslední zvonění.. Asi nepujdu na TV a pujdu radši na tenis x)... Kterej mám od 2h. x)).. Doufám, že uvidim Jirku<33... A odpo k nám možná pujde LooLoo abysme udělaly tu Macochu x))
Sobota: Mistrák x).. Na Hamru proti .. Komu? xD.. Myslim že proti LTC Modřany 2005! .. Fanděte nám ať vyhrajem!!! x)
Neděle: Další mistrák. Tentokrát dorost.. Na Hamru s Gabí proti Karlínu... x).. Asi tam bude EmoDan xDxD...

taaak.. tohle jsou důvody proč nejspíš nebudu přidávat články... A ještě další tejden.. x)
12.-16.5. .... .... .... Tady prostě nejsem... jsem na zeměpisnym kurzu!! x).. Tkže mě tu dlooouho neuvidíte!! x)
Tak se tu mějte!! x) PaPaaa

Ahooj rovnou z GyBu x))

6. května 2008 v 11:28 | *Barinka*
Jahůhůůůů x)).. čau čau čáu x). Tk jak se vám daří lidové?? x).. Já sedim u kompu na informatice a píšu vám, ptže jsem stihla opsat nějakej dementní článek dřív než ostatní x).. jináč.. Mám celkem gooodec náladku x).. A dneska asi zatánu volejbal a pujdu místo toho někam s NK- Adu.Kakadu x)) xDxD x).. No a eště o volný hodině musim jít k alergoložce x((.. joo a psali sme test ze zemáku.. Potěš prdel tywole xDxd.. To zase dopadne.. xD... Noo a večer pujdem s rodinkou k bráchulovi na Barbarčinou oslavičků x)).. já pro ní teda jako nic nemám no xDxDD... ale to newaaa xD x))... Se něco najde xD x).. tk já asi zase mussim jít patlat tady tu informatiku x(.. xD x)
tk paaA!! Vaše B.DeMka Barqpunka,Barinka,Dobinka,BooBoo,Barunnka,BQP !!! x)

Dnešek!!! 22.4. ║ Těžko říct.. xD

22. dubna 2008 v 17:05 | Barqpunka <3<3<3
Čauíííí... x)... Tak jak se vám daří?? Já teda jakože celkem v pohdě! x)... Dneska.. SE jako zase nic moc závratnýho neděllo xD... Akorát Lucinka měla hrozně splašenou propisku na zemáku xD... Nebo ty příběhy z tréninků tam xD.. To s tim zadkem.. No celkem origoš xDxD.. Noo o velký přestávce jsem zjistila že jedem na Moravu s Žákeeem !!! x) <33 Aspon se bude na co koukat!! x)... No a na info trošilinku nudička no xDxD.. Teda trošku víc nudička xD.. Ikdyž s Marikou zase tak ne xDxD.. Sem dostala plusko xD x)... Pak.. Dvě hodiny volna, ptže nám odpadla frájina.. Fakt tywole rozhovor s Jirkou xD... Prej že sem na něj zlá?? xD já? xD Nikdyyy xD.. A on dolejzal!!! xD... Na občáně... Prej jestli byl Hladký v Elite Model Look xD.. Nebo jak ho málem Teddy fláknul novinama přes prdel a on si toho všimnul xD.. Jo a Teddy mi psal fakt romantický dopisy.. xD.. A Jirka žárlil žejo xDxD.. Pak tam ten.. "víšco tady je to motejl ale z týhle strany je to zase motejl" xD... Fakt hláška xDxD.. No a na volejbale... Míša dala asi pět míčů do branky tyjo xD.. x)).. A měly jsme pěkně dementní družstvo xD.. No a pak s Peťánkem rozhovor u prdelatýho stromu xD.. To bylo fakt pěkný xD.. Ale to sem radši moc vypisovat nebudu xDxD.. x).. Jinak prostě pohodovej deeen!! x)...
Tak zatim papapa!! x)
Vaše Barqpunka, největší láska!!!

Veleomluva vám všeeeem!! x)

21. dubna 2008 v 19:14 | *Barinka*
Ahojte šulínci moji xD x)).. Hele já se vám všem moc moc moc moc moc moc omlouvám, že jsem sem teďka nepřidávala přes víkend ani dneska, ptže sem byla s Kaličkou na chatě a tak x).. Takže vůbec nestíhám, a teďka se zase musim jít eště trochu učit tkže dneska toho asi moc npeřidám.. Nebo spíš nic xD.. Jinak.. Mám hrozně suprrr náladku xD..x).. Vy?? xD Jo a máte rádi Let´s Dance 2: The Streets ???? xD x)).. Neeeej film!!!!!! x)

Dobrou x) :-*

2. dubna 2008 v 21:41 | *Barinka*
Dobrou Noc!! x) Dnešek byl blogově náročnej!! x)

Nemocinká nemocinká nemocinkáááá xD X**.. Kurvaaajz xD

2. dubna 2008 v 14:43 | *Barinka*
Ahojá ahojá ahojáááá xD.. No lidi já sem nomálka nemocná xD...Tedaa.. Jako já už v pondělí šla ze školy po bižuli páč mi bylo blběěě x(x(x(... Noo tkže dneska už sem doma třetí den x(.. Ale zejtra asi už pujdu do školy x)... Tyjoo.. Už se tam docela dooost těšim.. x)... A co vy?? Jak žijete?? x).. Doufám, že taky nejste nemocný jako já!! x)...
SB: Hej!!.. Vy už nechcete být moje SB nebo co?? x(x(... Je tu napsanejch zatim jenom 16 lidí z 33což je docela dost málinko x((... Jmenovitě upozorňuju:
Daniii
lunasi
TokiačkaBillka
Agepy
Jamelle xD
Mišák
Hanka
Luciii
aninkaa
THBarčaTH
gwenka7894
Honciczech
Kristusek
Lenč&
Noblegirls
Bettuse
Little_Star
Takže honem naklušte SEM a jestli furt chcete být moje SB tak se připište!! x)

Povolání... ??? xD

31. března 2008 v 21:14 | *Barinka*
Ahoj x).. Mě tak napadlo.. Co bych chtěla dělat, až budu starší.. Teďka je mi 13, takže mám eště čas xD.. .
Tenisová trenérka(Newim jestli je to zrovna povolání na celej život..? xD)
Psycholožka (..Ehh.. Nezcvokla bych?? xD)
Modelka (Tywole, tak na to nejspíš nemám postavu ani xicht xD, ale láká mě to X( )
No to jsou tři zaměstnání, který mě fakt zajímaj.. No a jinak newim.. Čim byste chtěli bejt vy?? x)
Paa Vaše Barinkaaaaaa <33

GoOd(God) Night my LuWz <33

25. března 2008 v 22:29 | *Barinka*
Ahojééé... Tak pro dnešeQ teda končiiim x)... Tak dobrooou x)... Miluju Vááás!!! x) <3 Barrri x)

Čauíí In Da Sch00la !!! x)

25. března 2008 v 11:53 | *Barinka*
Čaaaau x)... Tyjo máme tedka tu nuuuudnou infošku x((... Fakt nuda nejvíc tyjo x(... No a jak se máte vý?? x) Mám udělat bleskovku?? x) Jo?? x) A hlasnete pro mě v tom minulým bo předminulým článku?? Dííík x)).. Pište pište... A zatim ppa
Vaše *Barinka, barunnkaBQP, BQP, Barqpunka, Barusshka, Baru, Bajunka, Bari, Pánvich, A tak dále a tak dále xD

21.3. ║ Bábí Kytí, A jedeeeeeem xD

21. března 2008 v 17:11 | *Barinka*
Ahojíííí x))... Dnešek byl takovej.. x)).. Jako hrozně fajne den, ptže sem si udělala čas sama na sebe!! x).. Konečně! x))... Tak dopo sem byla u fyzioterapeutky, ptže mě nějak bolí ruka, tak abych mohla zítra na turnajjík x)).. Což dopadlo dobře... mám ortézku.. Nebo spíš jen tkovej stahovák a tim pádem s tim můžu v poho hrát, ale mussim každou hodinu cvičit tu ruku, abych si to nenatáhle xD =-O... Ale tk co bych neudělala pro svoje zdraví xDxD... No pak sem jela k Babičce Kytčice na oběd... Sme měli játra xD... A prohlížely sme si starý fotky xD... Já bezzzubá xD... Táta bezzubej xD... Všichni bezzubů xD... No newa xD.. A pak sem si řikala, že byc hse tak mohla cournout po obchodech x)).. Tak sem jela na Budějku a tam sem šla do sportu, do CA... tam sem si zkoušela totál boží( drahý) tílko xDxD...A pak ještě do DM pro lak xD... Sem si koupila zelenej lak na nehty xd... Jako dosst krutej xD... A pak sem si řikala, že bych se mohla jet ještě kouknout na Chodov... Tak tam sem potkala Fukara xD... A nějaký kuci tam na mě řvali.. No radši nebudu zveřejnovat xD.. Na jednu stranu lichotky, ale byli to dementi xD... No tak sem se tam tak jako prošla a to bylo celý xD... A pak sem jela zase domu a tedka sem si uklízela pokojík x)).. A čučela na Sběratele Kostí x))... Upe muckseriál x)... No a asi si půjdu odlakovat nehýtky a udělám si je tim zelenym xD... Pohoda xD.. Takže dnesek tkovej klidneey den!!! x)... Ale fakt sem si odpočinula a tu samotu sem si hooodně užila!!! x))
Miluju Váááás!!!! x)
Vaše *Barinkaaa* <33

Give me some reins!!! x((

20. března 2008 v 19:11 | *Barinka*

20.3.║ Panebože SNÍH nebo co?? xD Dvouhoďka trenál a jako co jinak?? xD

20. března 2008 v 8:40 | *Barinka*
Ahoj ahoj ahoooj!! x) ... Tak jak se vám všem blogařům daří tyjováák?? x) Mě teda jakože cool xD.. Ptže prostě prázdniny váleníčko žeyo xD... Ikdyž... Zas tkový váleníčko to asi nebude xD... Páč dneska mám dvouhoďku trénink a zítra nejspíš taky v sobotu turnaj v neděli t aky a v pondělí zas dvouhoďka trénink xD... Takže moje prázdniny budou: Tenis,Tenis,učení,tenis,tenis,spaní,tenis,učení,tenis,váleníííí,babička,tenis xDxD... Nebo tak nějak asi xDxD...Což teda na odpočinek moc nevypadá xD... Teďka si musim jít umejt hlávku ale absolutně se mi do toho nechce xD.. Tyjo newim proč zrovna teďka ale najednou sem si uvědomila, že mi jeden člověk kterýho sem dřív upe nejvíc milovala ani moc nechybí když se spolu teďka nebawíme.. Ikdyž on by chtěl x) x(... Fakt prostě to newim nechápu ho x(.. Ale ... Aspon že už sem se zbavila tý zamilovanosti, páč to bylo hrozný!! Deppky!! x((... Eště že už je to za mnooou!! x) Hele tak já asi jdu na tu hlávku xDxD...
Papa
Miluju Vás→ Janičko, Adu.du, Kaličko, Verunko, Martinko, Týnuško, Domeste, Maykesi, Kájo!, Aňo, Štěpáne, Honzo:-*, ANdull, Dádý, Jirko, Jířo, rodino, Davide, Míro, Anetko!... x)) ... Tyjo sem dostala nějakou náladku vypisovací xD
Vaše Nej nej nej *Barinka* !!!
A co teda vy?? Taky máte napilno?? Nebno se válíte??
Pokračování příště xDxD

Happy Easter <33 xDxD !!! Ať vás parádně zmlátěj!!! xD

19. března 2008 v 22:48 | *Barinka*
Ahoooj lidové xDxD

Neu Háro!!! x)

17. března 2008 v 21:20 | *Barinka*
Ahooooj x)... Lidi lidi lidi!! x) Já mám neue vlasy!! x) sestřih a melír!! x) červenoučkej!!! x) ... Hel tk vám to jakooo jen řikám xD... ale fotos přidám třeba zítra x))... Tak zatim papa a doufám že se vám to bude líbit =-O xD Paaa

Good Night MY Darlin´ x)

16. března 2008 v 21:35 | *Barinka*
Ahojka lidové x)).. Dneska už to zatahuju x).. Jde se chrupčit x).. Tak pap A at to zejtra ve sk00le přežijete!! x))
 
 

Reklama