Květen 2008

!!! H.A.T.A.B.L.E. !!!

30. května 2008 v 20:32 | Barqpunka |  →My life←
HATE ME!!!..
Nenáviďte Mě, Zavrhujte Mě, Házejte na Mě kameny... Dělejte si co chcete.. Celej svět je mi u prdele, a mám chuť na chvíli vypnout a na všechno zapomenout.. Lehnout pod zem, a tam přespat svojí smrt..
Jsem KRÁVA, největší jakou znáte.. Nejsem sama, kdo si to myslí x(((...

Ahoooj x)... Náladka už trochu lepší x))... Sem upe uřícená, ale spokojená xD x)

30. května 2008 v 18:05 | Barqpunka |  →My life←
Čautééé x).. Teďka asi jenom krátce x).. Dneek byl hrozně na pohodu den x)... A myslim, že tohle už je aspon trošku vyřešený.. A nebo aspon lepší x)... No ve škole jsme nosili nějaký nádobí místo frájiny xDD.. A na tévéčku to běhání v písku bylo fakt vyčerpávající xDDD.. Noo.. A málo sme na sebe s Loo dělali vočka xDD... Pak zase nějakej chytrej áčák měl něco proti mejm botám xDD... A Psychů na mě řval, že jsem kráva.. Aspon mi potvrdil mojí domněnku xDD.. Díky Ti Psychů.. xDD.. Aaa.. Po škole na tenísek, Čau Ferdo!! xDD... Ftipný.. xDD. Na tenise sem hrála s malým Honzou.. Aaa abyste věděli tak jsem ho porazila 6:3 a v supertiebreaku 10:3.. xDD.. Noo sem pstě machr.. xDD.. A s Klaudí sme byli pak upe uřícený nejvíc.. Jak se na nás všechno lepilo.. A nejlepší byla Klaudí, jak na mě mluvila ve sprše a já tam vůbec nebyla xDD.. A asi pul hodiny sme tam hledaly jejího psa.. xDD.. A porovnávaly jsme Jirku s Mirkem.. xDD.. Pak Klaudí si malovala očka, a já z ní fakt nemohla jak tam měla ty dvě tečky jak brouček xDD.. A ona pak jela na rande a já domu.. xDD.. A ten kluk je celkem hezkej a chodí s náma do školy xDD.. x)...
Pstě dneska mnohem leeepší náladka x))..
Zatim Paaa x).. možná ještě se tu stavím x))

...Raději mě nenáviďte za to, jaká jsem, než aby jste mě milovali za to, jaká nejsem...

29. května 2008 v 13:16 | Barqpunka |  →My life←
A H O J Lásky moje x)... Jak se vám daří? Mě naprosto neuvěřitelně hrozně... Fakt šílenství... Pstě, polovina třídy mě nenávidí kvůli jednomu klukovi.. Se kterým jsme jenom kamarádim, a navíc je to mezi náma teďka taky trošku zamotaný.. Bohužel.. Přijde mi, že teprve s Ním, jsem se dozvěděla jaká fakticky jsem.. Nebo né dozvěděla já, ale spíš všichni ostatní.. Nebo je to naopak? S Ním jsem jiná než normálně?.. Nejsem to já?... S Ním přišly ty nejhorší obavy, i největší srandy.. Za ten jeden týden mi tohle stálo, a ikdyž On možná nechce abych se ho zastávala, tak mě na Něm záleží víc, než na O+V+P+R dohromady... Ať si na mě jsou naštvaný, ať si mě nenáviděj... Mě by místo nich stačil On... Jenomže.. Je to s náma fakt nějaký divný.. Přechodný kámoši, jak by řekl On.. A.. Ani to vpodstatě nemůžu nikomu řikat, ptže bych s tim musela vyzradit jiný věci, který se nesmí nikdo dozvědět.. x(.. já Ho nechci takhle zbytečně ztratit x((...
Do toho mi dneska odletěla sestřička.. x(.. Ráno když jsme se loučily, tak mi fakt ukápla slza x(..
A když už jsem u toho pláče.. Pláču teďka poslední dobou docela často.. Dolehl na mě celej můj život.. x(.. Ani nemám nějaký hlavní důvody plakat.. Pstě pláču.. A pláču.. A pláču.. A nevím proč..
Nemám náladu se smát.. Fakt ne..
Kašlu na celej svět a jsem nepřijemná a mám potřebu se s někym hádat.. x(.. Jsem pstě kráva.... x( bohužel.. x(...
Tak zatim papaa x).. Mějte aspon tak dobře jako já(Hmm dobrej ftip x( )
Vaše Barqpunka x)...

Mnou Focené║0.1║Fotovíkend

25. května 2008 v 20:49 | Barqpunka |  →SpB←
Tak.. Připravte se na šok ono to tak moc umělecký neni.. A nějaký sem ani nefotila já xDD.. Asi dvě.. xDD

Ahojky, Jsem tu z5 po supr Fotovíkendu s SpB!!! x)

25. května 2008 v 20:38 | Barqpunka |  →My life←
Ahojkyyy x).. Tak už sem zase zpět z Fotovíkendu.. x).. Bylo to tam naprosto D.O.K.O.N.A.L.Ý. !!! x).. Klidně bych tam byla mnooohem dýl.. Naučila sem se fotit makro!! xDD..
Focení je upe ůžaa x).. Je v tom fakt něco.. Specifickýho.. A ta radost když se vám povede vyfotit miniaturního broučka x).. To je pstě krásný x)...
nebojteee x).. Určo vám sem nějaký ty moje fotky hodim x).. Ale asi jen ty aspoň trochu povedený xDD x)...
Jinaaak x).. Na fotovíkendu byli zase ty neeej lidi.. Samo Sweetness.Foxy ... A.. Zrovna dneska sme s Foxy přemejšleli jak se ty lidi v SpB měněj.. Jako např.: Toník, Adam,Bari,Tomík... Jenže.. Někdo k lepšímu někdo k horšímu.. Z Adama je hroznej frajer a tak.. Toník to samý.. Ale Barinku a Tomíka mám zase čím dál tím víc ráda x).. Ale.. tk už to bejvá x(.. x)..
Chčijem na ně, Shoda!Náhod!!!, Frgyho Mišáček, Chodící Makro, Růžovej tank a milion dalších krásnejch chvilek!!!
Miluju Vás SpB!!! x)

No tyjo.. xDD.. Jinak v klídku den xDD

23. května 2008 v 13:30 | Barqpunka
Nejlepší avík na světě xDDD... xD.. Mám jako obrázek na icq xDD.. A jinak.. Už sem nějak dlouho nepřidávala xDD.. No.. Nic moc se nestalo xDD.. Akorát sem rozhodnutá si koupit Rubikona xDD.. Teda jako Rubic´s Cube.. xDD.. xDD.. Ale jinak to nemusíte řešit xDD.. Teda sem na icq vedla rozhovor s Barushiii a nějak sme došli k tomu že máme obě blog.. Teda.. prostě stránky no xDD.. A Barushiii má hrozně moc hezký x)).. Určitě se tam koukněte.. x).. Víte nee kdo to je.. xDD.. Ta supr holka se stejnym jménem, co sme spolu byli na Moravě xDD x) Noo newadí xDD.. Jinaaak pstě pohoda klídeček xDD.. Dneska mi to na tenise normálně šlo!!! xDD.. No neni to divný?? xDD.... ×aaa× A Jirka(!) je hrooozně krásnej!! xDD.. Ale taky trochu starej xDD.. A ztratila sem klíče.. x(( Tkže docela dost pruser.. Museli sme měnit zámky x(( xDD.... No faaaajne x)). Tk to už snad stačí ne? xDD..
těšim se na Fotovíkend Adu!! x)
Paa Vaše BQP x)

Ahooj x)).. Wanna Be?? x)

20. května 2008 v 19:07 | Barqpunka |  →Friendlies←
Ahooj x).. Hele dneska jen krátce.. Moc nestíhám.. Tk co? Souhlasíte s mejma 5 SB ?? x)
Tak zatim to jsou: [Bubble_Bety], Aďulkaaa, aninkaa ... A ještě vezmu 2 x)).. Cchete někdo?? x)

Mých 5 největších lásek!!! x)

18. května 2008 v 14:36 | Barqpunka |  →Friendlies←
Taaak x).. Takže.. Už sem se rozhodla x)).. spřátelim s pěti blogy.. A ty budu fakt poctivě(a ráda) obíhat x)).. Takže:
[Bubble_Bety]
Aďulkaaa

New Design → Pink is the New Black! x)

18. května 2008 v 14:07 | Barqpunka |  Dessigny
Ahoooj x)).. Tak po dlouhý době zase nějakej design x).. Poslední dobou na ty designy nejak nemám nápady x((.. Ono celkově už nemám ani na ten blog nápady x((..
Ale.. Jak se líbí vám tenhle noveeej design??
Nemám ho zas změnit??
Líbí?? x)
Zatim papaaaa x)

12.-16.5.║Nejlepší tejden v životě!!.. Never Forget! x)

16. května 2008 v 20:58 | Barqpunka |  →My life←
Ahooooj.. x).. Rakeťáci už jsou zase tady.. A zmaří vám všechny vaše snahy! ..Jessie.. James.. Miaaaau xDxD... Nechápete? Newadí!! x) xDxD.. Heleee.. Nebudu vám popisovat co přesně se dělo tenhle tejden.. Jen vám sdělim, že to bylo naprosto dokonalý!!.. A tedka něco o lidech se kterejma sem se tam trochu víc seznámila.. x) !! x)
Jirka: ...Hrozně moc dobrej kámoš.. I přes to věčný konstatování xD.. Hrozně moc mi pomoh když sem si připadala naprosto na dně.. Jestli sem ti chvilku byla na obtíž tak promin.. Ae já wim, že ty nemáš rád když se ti furt omlouvám xD.. Dík za tu stovku, ale furt z toho mám trochu blbej pocit x( xD.. Jinaak.. Je to prostě hroozně vpoho kluk, možná trochu hajzl ale zas tak dobře ho neznám.. Supr si spolu pokecáme, a at si o nás každej řiká co chce žejo..? ... Už i prof.s si o nás mysleli, že spolu něco máme, ale to fakt neni pravda. xP.. Za všechno ti moc děkuju, za to že mi tak věříš.. A ve čtvrtek si mi moc moc moc pomoh, a za to ti děkuju!!! x)
Dominik: Hrozně fajne kámis.. Prostě kupte 14% chipsy a nemějte kecy xD.. Noo a malý mrkvátka se taky povedly xDxD.. Je hrozně ftipnej, ale nedůvěřuju mu ještě tolik jako Jirkovi.. Doufám, že naše kamaráctví timhle týdnem nekončí!!.. x).. Těšim se, až se zase potkáme!! x)
David: Nejvíc magor, nejvíc hustej, nejvíc ftipan, nejvíc všechno!! xD... Svět se točí a voda frut teče sem a tam xD.. Vybafne na tebe pudink.. xDxD.. Nejvíc hlášky.. A na tom zámku sem z tebe měla nekonečnej výtlem! xD.. A věříš v chleba? xD.. No byl trochu kyselej ale to newa xD.. Jak sem si o tobě myslela že seš tupeček, tak se z tebe vyklubal upe nejvíc ftipan!!.. x).. Dik za namožený břicho! xD
Bára: ...Noo měla si na mě trochu moc velký štěstí na tý deptající lavičce to je fakt xD.. Ale si hrozně moc v pohodě xDx)).. A sem fakt ráda že sem tě poznala(aspon trochu).. Aspon už vim, co si mám o tobě myslet x)
Týna: ..joojoo. x).. Ta mě aspon trochu infočila o tý situacioně u nich.. Za to dík.. A chytat kapky v Macoše do pusy byl faaakt supris nápad xD.. Až na to že sem chytla jednu xDxD.. Ale stejně dík za všechno.. xD x))
Ostatní holky: Dřív sem si o vás nemyslela nic moc dobrýho, a myslim, že ani vy o mě.. Ale tedka se všechno změnilo... Ste fakt moc moc moc moc moc v pohodě, a snad spolu zase někdy někam pojedem!!! x)
Mám vás všechny moc moc moc moc ráda!!! x)
Dík za ten suprrrr tejden!!! x) <33

Už se s váma loučim, a nerada vás opouštim x(

11. května 2008 v 19:47 | Barqpunka |  →About ME!←
Ahoooj lidové x).. Heleee.. Tkže já zitra ráno odjíždim na Moravu se svojí láskou LooLoo.. Jedem na zeměpisnej kurz!!.. Si to užijem Loo!!! x).. .. . Tak timhle se s váma loučim a snad se tu zase brzo setkáme x).. Nezapomente na mě..
hlavně ty ne Adu: .. Nezapomeň. Miluju Tě!!... NK.. B.(u)DeM 8ever!!.. Tvoje BiG.DeMeNToSKA Bari!!! x)
Miluju vááás!! (Ale nebooj Aduu tebe nejvíc xD :-*)
Paaaaa <33

BiG DeMeNCe... Nejvíc vzpomínky!! NK!!! x)

8. května 2008 v 20:48 | Barqpunkaaa xD x) |  →Já & Adusch←
BiG DeMeNCe... Snad nej kámošky... Už navždycky!!!.. Snad už B.DeM bude vždycky lepší než PH.. A ikdyyby někdy ne.. Mrzet mě to bude, ale stejně.. stejně Aduu budeš moje segra když mi ta jedna odletí na druhou polokouli x)).. Miluju Tě!!! x) LY!!! x) NK!!! x)
Tadyy.. Sem našla jeden hezkej komentář, kterej psala Adu.Kakadu na svůj blog x))

[22]Aduschka, web, 24.6.2007 10:23

Segra neštvi už !!!!!! Já vim že ti to vadí... A taky proto se s ni nebavim... je to jeden z duvodu. ale v páte kto byla vyjímka a až ti jí řeknu tak to pochopíš! Ale hlavně už nesmutni protože nemáš proč.. a na Honzu nežárli, protože on je muj super nejlepší kámoš, ale ty si moje super nejlepší kámoška a beru tě fakt téměř jak osegru.. !!!!!!!!Mám kámošky divný... ale jedna je super, když neni zrovna naštvaná a smutná vid.????? Nesmutni, za měsíc jedeme contra, tkže se nechci hádat a ještě k tomu kuli tereze.. !!!!!
Chlupatá houska vede nade všema vzpomínkama..
MTMR barunnko... a hlavně neztrat šrajtofli... a nebreč, protože tvoje ségra te má hrozně moc ráada... :))

[2]Aduuduu x) B.Deeeeem! 8eveer! <3 Milujuuu teeee!! prostě LuW.Ya, web, 3.4.2008 14:09

laskooo <3 ty víš co pro mě znamenáááš.. B.dem akceeee <33 jo a jako zapoměla si na Sto hoperů, jak z toho peru? :D a podobně :D ale stejně tě láááskujuuuuu

[1]Adíssek :), web, 2.12.2007 20:00

Barinko moje nejzlatější (to zní strašně xD) taky tě stráášně moc miluju. Když vidim ty fotky ty woe, ja bych zaroven brecela a smala se najednou... těch zážitku je dovopravdy nespočitatelně a tenhle víkend k tomu dost přidal. Rozcvička pusy a nebo slepice blbá.. xD a taky dobrýýýý deeeeen, lapin bleu, nebo basket s toňáskem.. prostě fakt supr nejlepší dny.. Nikdy nezapomenu lásko, nikdy.... Obě víme co obsahuje naše kamarádství. Stě ségry a kámošky 8eveeeer... B.DeM xD....
Papaaaaaaa.... ♥
Tedka jeden ne moc hezkej x((
[1]Aduschka, web, 14.9.2007 20:17
Ty si to asi neuvědomuješ, ale fakt si mi ublížila.. A to je jtě horší, že ti to nedošlo... :( Jkooo... A já sem za terry ráda... Sice mi taky jednou ublížila ale pak se zachovala uplně jinak než ty ted.. O mnoho líp.. ty seš na mně akorát naštvaná.. Za co prosimtě???... A jestli s nim začneš chodit? ehmmm.. děkuju! :-!
Takže pa.... PH4ever... a nemysli si, že mi neni líto, že se nebavíme, ale to prostě nejde se stebou po tomhle bavit.. pa

[1]Aduuduu x) B.Deeeeem! 8eveer! <3 Milujuuu teeee!! prostě LuW.Ya, web, 24.2.2008 15:11

no ty veeee.. to bylo uplně nejlepší jakoooo.. xD ještě si zapomněla že si přísná učitelkaaa xDxD... a taky jak tvoje máma vypráví horory.. xD no ještě před tim se stalo tohle a to je dost důležitý xD....
No nic prostě LuW.Yaaaaaa <33 B.Dem 8eveer!!

[2]Adíssek, web, 18.9.2007 15:30

Ahooj Barinko, ty Pamelo.. :D:D Ale jak v tom DMku na toho chlapa : Ale já nejsem žádnej tlustoch.. :D:D A nebo - deem tanocvat na romano hip hop.. :D:D No supeer den.. tky sem ráda že sme usmířený.. a na to, co sme včera vymysleli se fakt těšim, teda pookud to vyjde.. ;)
MTMR... papa
Aaaa.. A Adélka prostě je NK!! .. Nejlepší Kámoška!! x)..
Adu.Kakadu snad už navždycky ne??? x)

Jeudi,vendredi,samedi,dimanche a ještě další semain x)

7. května 2008 v 21:43 | *Barinka* |  →My life←
Ahoooj x).. Helee.. tk.. já asi tedka nebudu moc přidávat články, ptže nebudu mít moc času!! x) Taak.. Vám píšu co budu dělat x)
Čtvrtek: ...V 9h. odjíždíme na chalupu.. Vracím se večer x)
Pátek: Máme ve škole poslední zvonění.. Asi nepujdu na TV a pujdu radši na tenis x)... Kterej mám od 2h. x)).. Doufám, že uvidim Jirku<33... A odpo k nám možná pujde LooLoo abysme udělaly tu Macochu x))
Sobota: Mistrák x).. Na Hamru proti .. Komu? xD.. Myslim že proti LTC Modřany 2005! .. Fanděte nám ať vyhrajem!!! x)
Neděle: Další mistrák. Tentokrát dorost.. Na Hamru s Gabí proti Karlínu... x).. Asi tam bude EmoDan xDxD...

taaak.. tohle jsou důvody proč nejspíš nebudu přidávat články... A ještě další tejden.. x)
12.-16.5. .... .... .... Tady prostě nejsem... jsem na zeměpisnym kurzu!! x).. Tkže mě tu dlooouho neuvidíte!! x)
Tak se tu mějte!! x) PaPaaa

Design č.11!!! x) BarQPunka MakeS U HaPpy!

7. května 2008 v 21:36 | Barqpunka <3<3<3 |  Dessigny
Čau čau čáu x)... Taakže je tu zas zas a zas noveeej design!!! x)...
Photobucket - Video and Image HostingName: BQP MakeS U HapPy
Photobucket - Video and Image HostingNazor: Joo veselej x)..A jednoduchej x)
Photobucket - Video and Image HostingProcentosky: 91%
Photobucket - Video and Image HostingNáhled: Neni xDxD

Photobucket - Video and Image HostingA váš názor?? x)

Definitivní konec všech SB!!!

6. května 2008 v 20:04 | *Barinka* |  →spřátelený bločgy←
Ahooojec ludia!! x)... Helee... Prosimvás.. Já fakticky rušim všechny SB.. Ptže na to prostě nemám čas.. Sice mi to suprově zvyšovalo návštěvnost a to všechno.. Ale já tohle dělám ráda a pro sebe.. Ne kuli návštěvnosti x)... A jestli chcete, tak ke mě furt choďte x).. Ale už nejsme SB!!.. Nikdo není můj Sb!!.. A jeestli budu nějaký někdy chtít... tk si budu hooodně vybírat!!.. Ok chápete?? KONEC!!! x).. A omlouvám se!! x) Mám vás ráda! x)

Máte rádi tenis?? xD x)

6. května 2008 v 19:59 | *Barinka* |  →PicCcturez←
Nooo já nemůžu xDxD.. To je fakt hrozně ftipný xD...

Ahooj rovnou z GyBu x))

6. května 2008 v 11:28 | *Barinka* |  →My life←
Jahůhůůůů x)).. čau čau čáu x). Tk jak se vám daří lidové?? x).. Já sedim u kompu na informatice a píšu vám, ptže jsem stihla opsat nějakej dementní článek dřív než ostatní x).. jináč.. Mám celkem gooodec náladku x).. A dneska asi zatánu volejbal a pujdu místo toho někam s NK- Adu.Kakadu x)) xDxD x).. No a eště o volný hodině musim jít k alergoložce x((.. joo a psali sme test ze zemáku.. Potěš prdel tywole xDxd.. To zase dopadne.. xD... Noo a večer pujdem s rodinkou k bráchulovi na Barbarčinou oslavičků x)).. já pro ní teda jako nic nemám no xDxDD... ale to newaaa xD x))... Se něco najde xD x).. tk já asi zase mussim jít patlat tady tu informatiku x(.. xD x)
tk paaA!! Vaše B.DeMka Barqpunka,Barinka,Dobinka,BooBoo,Barunnka,BQP !!! x)

Zase řetěžžž xD x)

3. května 2008 v 20:16 | *Barinka* |  Řetězáčky!
1. Jméno: Bára...Barunkaaa..Barinka xD
2. Vaše nálada?: Nejvíc suprrrr!!!
3. Kolik je hodin?: 19:54
4. Narozeniny: 18.8.
5. Jméno tvých rodičů: Petr a Martina
6. V kolika letech tě měli rodiče: 49,44
7. Kolik měříš: ¨165!! xD
8. Tvoje číslo boty: 37-38-39 xD
9. Styl oblečení: noo.. ani emo ani bárbí ani gothic xD.. Ale tkový ty obvyklý..džíny a mikča prostě xD..

DesSiGn numero 10 !!! ... Japanese Summer!

3. května 2008 v 19:03 | *Barinka* |  Dessigny
Novej Desssign!! Líbí??
Názef: Japanese Summer 08
Los Procentos: 95%
Barvinky: Šedivoučká,Tková divná oránžbéžová, černá
Pixly: ... Asi různý xD
Můj Názuurek: Mě se tenhle teda fakt líbí x)).. Hezkej obrázek,hezký barvy, prostě cooL xD
Doba pobytu: Fakt netšuim.. Ale tak týden? x)
Taaak.. A jak se líbí vám?? x)
A ještě náhled: !!!

Ježiš já sem fakt trapka největší xD

3. května 2008 v 18:32 | *Barinka* |  →About ME!←
SB: Čtěteee!!!
Ahojec šumáčci xD x)... Tyjoo.. Já sem fakt hrozná.. Ale jako vždycky píšu, že končim a pak zase ne xD.. já wim, asi vás to otravuje xD.. Ale mě sem stejně nikdo nechodí a tak xD x)... A newim newim ale asi smažu uplně všechny SB!!!... tkže... Budu prostě obnovovat.. taak... Prvních pět mejch bejvalejch SB, co se napíšou k tomuhle článku, zůstanou i nadále mejma SB!!!... A jinak si jdu shánět nový!!..
Jo?? Takže i tohle je vlastně příležitost pro nováčky, který by se chtěli stát mým SB!! x)